Fisher Price

Vintage Catalogus van Fisher Price

Hier kan je een overzicht terugvinden van de bekendste playsets en speelgoed van Fisher Price !
In opbouw ! – laatste aanvulling: dinsdag 17 maart 2015

me-fp-garage Dit ben ik, omstreeks 1985 – met de enige echte Fisher Price Garage πŸ™‚

Catalogusnr Originele Naam Nederlandse Naam Productiejaren Afbeelding
#107 Music Box Clock-Radio Muziek-Klok-Radio 1972-1977 107-fisher-price-muziek-klok-radio-voor
#111 Play Family Merry-Go-Round Draaimolen 1972-1977 111-fisher-price-draaimolen-02
#113 Two-Tune Music Box TV Televisie 113-fisher-price-televisie
#117 Barnyard Friends Boerderij Dieren 1972-1974 117-fisher-price-boerderijset
#120 Tub Tug & Barge Sleepboot Badset 1979-1990 120-fisher-price-stapel-bootje
#132 Molly Moo Cow Koe 1972-1978 132-fisher-price-molly-moo-koe
#134 Activity Center Activity Center 134-fisher-price-activity-center-doos
# Rocking Puppy Hobbelhond 1983-1987 135-fisher-price-hobbelhond-01
#138 Jack-in-the-box Duiveltje-in-de-doos 138-fisher-price-duiveltje-in-de-doos
#141 Play Family Mini-Bus / Play Family Mini-Van Mini Bus 1970-1990 141-fisher-price-mini-bus
#154 Frisky Frog Kikker 154-fisher-price-kikker
#165 Roly Poly Chime Ball Speelbal 1967-1985 165-fisher-price-roly-poly-bal-01Β 165-fisher-price-roly-poly-bal-03
#171/#2017 Pull-Along Plane Trekvliegtuig 1990-1993 171-fisher-price-pulling-airplane-1982
#172 Roly Raccoon Waggeltje Wasbeer 172-fisher-price-waggeltje-wasbeer
#174 Music Box Mobile Muziek Mobiel 1973-1981 174-fisher-price-mobile-04
#176 School Days Play Desk Lessenaar 1972-1990 176-fisher-price-lessenaar-01
#182 Play Family Jetliner Straalvliegtuig 1981-1985 182-fisher-price-vliegtuig
#192 School Bus Schoolbus 1965-1990 192-fisher-price-schoolbus
#193 Blocks ‘N’ More Blokken 1983-1984 193-fisher-price-blokken
#411 Floating Family De Drijvende Familie 1975-1998 411-fisher-price-drijvende-familie
#412 Shape Sorter Sorteerdoos 1974-1984 412-fisher-price-shape-sorter
#414 Baby’s First Blocks Eerste Blokjes 1978-1988 414-fisher-price-eerste-blokjes-doos
#423 Jumping Jack Scarecrow Vogelverschrikker 1979-1980 423-fisher-price-scarecrow
#444 Queen Buzzy Bee Bijenkoningin
#448 Mini-Copter Mini Helikopter 448-fisher-price-mini-copter-1970-02
#604 “Crazy Combo” Horn Set Blaasinstrumentenset 1984-1992 604-fisher-price-blaasinstrumentenset-01
#625 Tiny Puppy Puppy 625-fisher-price-puppy
#627 Rock-A-Stack Kleurenring Pyramide 627-fisher-price-wiebeltoren
#636 Farm Friends Boerderij Set 1983-1984 636-fp-farm-friends
#644 Tag-Along Turtle Schildpadje 1978-1986 644-fisher-price-schildpad
#656 Play Family Little Riders Kleine Voertuigen
#666 Creative Blocks Creatieve Blokken 1978-1990 666-fisher-price-kreative-blokken-uit
#667 Giant Snap-Lock Beads Reuzekralen 1960-1972 667-vintage-fisher-price-parels-s
#693 Little Snoopy Kleine Snoopy
#701 Printers Kit Drukkerij 1981-1984 701-fisher-price-drukkerij-set-01
#703 Crazy Clay Characters Grappige Kleifiguren 1981-1983 fisher-price-kleivriendjes
#727 Little Lace-Ups Horse Rijg Paardje 1981-1985 727-fisher-price-lace-horse
#728 Little Lace-Ups Bear Rijg Beertje 1981-1985 728-fisher-price-lace-bear
#756 “Country Home” Needlepoint Box Huisje 1983-1984 756-fisher-price-naaien-huisje
#761 Play Family Nursery Set Poppenkamer Set 1973-1990 761-fisher-price-nursery-set-nl
#773 Tip-Toe Turtle Schildpad 1962-1977 773-fisher-price-tiptoe-schildpad
#787 Creative Clay Tool Set Kreatieve Kleicontainer / Handjesarbeid 1982-1983 787-fisher-price-kleicontainer-01
#826 Tape Recorder Cassette Recorder 1981-1987 826-fisher-price-tape-recorder
#870 Pull-A-Tune Xylophone Rijdende Xylofoon 1957-1989 870-fisher-price-houten-xylofoon-op-wielen-1964
#910 Change-a-tune-Piano Piano 1969-1972
#915 Play Family Farm Boerderij 1968-1985 915-fisher-price-boerderij
#916 Zoo Dierentuin 1984-1987 916-fp-dierentuin-1984
#919 Kitchen Set Keukenset 919-keukenset-niet-compleet
#923 Play Family School School 1971-1978 923-fisher-price-school
#930 Play Family Action Garage Garage 1970-1985 930-fisher-price-garage
#933 Play Family Jetport Vliegveld 933-fisher-price-jetport
#934 Play Family Western Town Cowboy Stad 1982-1984 734-fisher-price-western-town
#938 Play Family Sesame Street Sesamstraat 1975-1978 938-fisher-price-sesamstraat
#952 Play Family House Poppenhuis 1980-1988 952-fisher-price-familie-huis
#969 Musical Ferris Wheel Muzikaal Reuzenrad 1966-1980 969-fisher-price-muzikaal-rad-01
#978 Fisher-Price Riding Horse Rijpaard 1976-1986 fisher-price-rolpaardje
#980 ATV Explorer Explorer 980-fisher-price-atv-explorer
#991 Play Family Circus Train Circustrein 991-fisher-price-circustrein-02
#992 Play Family Car & Camper Kampeerset 992-fisher-price-auto-popup-camper-01
#993 Play Family Castle Kasteel 1988 993-fisher-price-kasteel
#994 Play Family Camper Kampeerset 1973-1976 994-fisher-price-camper-03
#995 Music Box Record Player Grammofoon 995-fisher-price-grammofoon-01
#996 Play Family Airport Luchthaven 1972-1976 996-fisher-price-vlieghaven-02
#2040 Power Workshop Werkkist 1991-1992 2040-fisher-price-vintage-werkkist-02
#2323 Shape Dominoes Domino’s 1990-1991 2323-fisher-price-originele-dominostenen-in-plastiek
#7003 Tummi Gummi Tummi Gummi 1985 7003-fisher-price-tummi-gummi-1985-voor

Het Huis

fisherprice-huis

De Dierentuin

fisherprice-zoo

De Boerderij

fisherprice-boerderij

De School

fisherprice-school

Chatter telefoon

fisherprice-telefoon

zie ook de Fisher Price Resources Page

Heb jij nog foto’s van dozen of van de speelsets die in BelgiΓ« en Nederland werden verkocht in de jaren 70-80-90 ? Of een leuke foto van jezelf die met Fisher price speelt ? Help dan mee deze database uit te bouwen door ze op te sturen naar jeugd_sentiment at hotmail.com !

GEZOCHT – de Catalogus met het oude speelgoed !

fisher-price-catalogus-NL

Bedankt πŸ˜‰

 

NIEUW 2014

Enkele Fisher Price – Classic Toys zijn heruitgebracht

– Chatter Telephone
– Music Box Record Player
– Two Tune TV
– Changeable Picture Disc Camera

IMG_0189

 

kleine_mensjes2logo

retro – vintage – originele – little people – kleuter speelgoed – fisher price – nederlandse catalogus

3 gedachten over “Fisher Price”

  1. antoinet gezegd:

    mooie site heb ook verschillende ouden dingen is er ook een site wat nu de prijzen zijn voor oud speelgoed van fisher price

  2. Van Steen M gezegd:

    Zijn die dingetjes geld waard? ik heb er ook wel nog een aantal, maar dan wel niet volledig :-S

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s