VHS Database – PD Magnetics

PD Magnetics Kindervideo / VID Films – VHS Video Catalogus

PD Magnetics was een VHS video maatschappij uit de jaren tachtig.
In het voorfilmpje op de video gaf het clowntje eerst een korte samenvatting waar de tekenfilm over ging.

Rond 1986 werd het logo gewijzigd naar PDM  Kindervideo (zie vanaf nr 019030). Nadien werden de video’s onder de maatschappij VID Films uitgebracht. Op de video’s stond “Gedupliceerd op PDM Chrome Tape” 🙂

pdmagnetics

Catalogusnr Titel Deel Jaar Cover
019001 Als je begrijpt wat ik bedoel 1985 alsjebegrijptwatikbedoelvhs
019002 De Terrybeertjes 1985 019002-terrybeertjes-vhs
019003 Muisje Roquefort 019003-muisje_roquefort-vhs
019004 Brigadier Dog 019004-brigadier-dog-vhs
019005 Supermuis 019005-super_muis-vhs
019006 Heckle & Jeckle 019006-heckle-en-jeckle-vhs-s
019007 De Hondepoezen Bende 019007-de-hondepoezen-bende-vhs-s
019008 Wilbur het varkentje  019008-wilbur-vhs
019009 De Grote Vakantie Video 019009-grote-vakantievideo-vhs
019010 Jungle Boy Deel 1 1985 019010-jungleboy-vhs-01-s
019011 Jungle Boy Deel 2 1985 019011-jungleboy-vhs-02-s
019012 Daantje Deugniet 1985 daantjededeugnietvhs
019013
019014 Het Zwanenmeer 1985 019014-het_zwanenmeer-vhs
019015 Remi
019016 The Wizard of Oz 019016-the_wizard_of_oz-vhs
019017 Hollywood Cartoon Festival
019018
019019 Kinder Tekenfilm Festival 019019-kindertekenfilmfestival-vhs
019020 Ratje 019020-ratje-vhs
019021 Astronautje 1985 019021-astronautje-vhs-s
019022 Geheim Agent James Hond 1985 019022-geheim-agent-hond-vhs
019023 Candy Candy 1985 019023-candy_candy-vhs
019024 Angel 1985 angelhuurvhs01
019025 King Arthur
019026 Troetelbeertjes Vieren Feest 1986 troetelbeertjes-vhs-feest
019027
019028
019029 Troetelbeertjes In de Wolken 1986 019029-troetelbeertjes-vhs-wolken-s
019030 Troetelbeertjes In Troetelland 1986 troetelbeertjes-vhs-troetelland
019031 Heathcliff De maffe kat maakt het weer te gek 1986 019031-heathcliffvhs-s
9102 Troetelbeertjes Vieren Feest (Karton Editie) 1986
9104 Troetelbeertjes En de Toverspiegel (Karton editie) 1986 troetelbeertjes-vhs-toverspiegel
9108 Familie Robinson Deel 1 (Karton editie) 1985 9108-robinsonvhskarton01-s
9109 Familie Robinson Deel 2 (Karton editie) 1985 9109-robinsonvhskarton02-s
9110 Familie Robinson Deel 3 (Karton editie) 1985 9110-robinsonvhskarton03-s
8002 Heckle en Jeckle Deel 1 8002-heckle_en_jeckle-vhs-deel-1
8015 Heckle en Jeckle Deel 5 8015-heckle-en-jeckle-vhs-deel-05-s

Kijk ook eens in de Videotheek van Vroeger voor meer PD Magnetics tapes op Betamax.

Onbekende Catalogusnummers:

0190?? – Alladin
0190?? – Betty Boop
0190?? – Kinder Tekenfilm Festival
0190?? – Troetelbeertjes – De Zeepkistenrace

laatste aanvulling: vrijdag 8 augustus 2014

Weet jij een ontbrekende VHS Video Catalogusnummer in te vullen ? Aarzel dan niet om hier een reactie na te laten, om een mailtje naar jeugd_sentiment at hotmail.com te sturen of tweet naar @jeugd_sentiment !

Jeugdsentimentgroeten

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s